На сході Росії почалися затримання на антикорупційних мітингах (відео)

365
В РФ знову протести, однак поліція уже почала затримання

Поліція затримала як мінімум 20 осіб на акції протесту проти корупції у Владивостоці і 4 – в Благовєщенську (Росія). Про це повідомляють російські ЗМІ.

Як відомо, 12 червня в РФ вихідний – відзначають День Росії. У це свято прихильники опозиціонера Олексія Навального організували по всій країні антикорупційні акції протесту.

За інформацією VL.ru, на мітингу у Владивостоці присутні вигукували «Мєдведєва у відставку», «Народ біднішає, чиновник багатіє!», «Ні поліцейській державі!».

До протестувальників стягнули співробітників ОМОНу. Через гучномовець поліція просить людей розійтися і оголошує, що їхні дії незаконні.

«ОМОН підійшов до мітингувальників, зав’язалася бійка. Кількох учасників акції силою затримали. Ні з ким не спілкуються, просто хапають і ведуть в автозаки»,  – повідомляє VL.ru.

Серед затриманих у Владивостоці координатор штабу Олексія Навального Юрій Кучин. Де він знаходиться зараз, точно невідомо. За деякими даними, Кучина відвезли до міського ОВД «Октябрьскоє».

Одного з учасників акції затримали зі згорнутим в рулон плакатом «Дімон, вийди геть».

«Серед мітингувальників пішла розмова про те, що одному з хлопців козаки проломили голову. За словами мітингувальників, він знімав, як вони пили горілку. Зараз потерпілий знаходиться у Фрунзенському РУВС і пише заяву», – пише видання.

За інформацією ОВС-Інфо, в Благовєщенську в поліцію потрапили не менше 4 активістів, включаючи організатора акції Петра Болотіна.

За словами однієї із затриманих, її зупинили, коли вона розгорнула плакат з гаслом.

Також відомо, що аналогічні акції проходять в Казані та Барнаулі.

Коментарi

Коментарiв