«Пробите дно»: російське ТБ випустило вульгарний сюжет про Макрона

592
Російське ТБ випустило вульгарний ролик про Макрона

Соцмережі обурені черговою витівкою одного з центральних російських каналів. Російський режисер Тигран Кеосаян припустився низки принизливих висловлювань щодо президента Франції Еммануеля Макрона в передачі Международная пилорама на телеканалі НТВ.

«Жарти» стосувалися переважно імені та чуток про нетрадиційну сексуальну орієнтацію Макрона.

Спочатку Кеосаян говорить: «Я не знаю как другие безответственные журналисты, но лично мы над Макроном никогда не шутили. Говорили всегда только правду». Після цього він заявляє: «Ходят упорные слухи, что Макрон – гей. Конечно нет. Это – не слухи».

Одним із головних приводів для «уколів» російських «журналістів» стало ім’я президента, яке в них викликало асоціацію з французьким еротичним фільмом 1974 року, на що натякала і закадрова музика.

Кеосаян не забув згадати й про візит до Парижа президента Росії Владіміра Путіна: «Эммануэль Макрон хочет, чтобы его уважал Путин. Ну что тут посоветуешь? Смени имя!». Із пострадянських лідерів у передачі прозвучало також ім’я президента Таджикистану: «Я бы на месте Макрона первый свой визит нанес Эмомали Рахмону. Просто так, для созвучия».

Пост містить нецензурну лексику!

Користувачі соціальних мереж обурені такою неповагою до іноземного президента з боку російських медійників.

Коментарi

Коментарiв