Звільнення Донбасу почнеться уже цієї осені – Тука

471
Перший заступник міністра з питань окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука

Процес звільнення окупованих територій Донбасу від бойовиків та російських військових повинен розпочатися восени 2017 року. Про це заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

За словами Туки, питання звільнення від російської окупації Криму та Донбасу необхідно відокремлювати одне від одного, оскільки, на його думку, для повернення анексованого півострова знадобиться набагато більше часу.

«Щодо повернення Донбасу, в мене є чітке враження, що ми будемо мати можливість приблизно восени, мабуть, розпочати реальний процес повернення цих територій. Скоріш за все – невійськовим способом, і я на це дуже сподіваюся», – підкреслив заступник міністра в ефірі Еспресо.

Також він додав, що це станеться не тому, що Україна погодиться провести вибори на Донбасі, а через те, що Росія просто припинить економічну підтримку цих територій через тиск.

«За будь-якими розрахунками будь-яких експертів, якщо тільки припиниться економічна підтримка, навіть якщо залишити на вагах військову складову, то центральному уряду України знадобиться максимум три місяці, аби навести там лад», – підсумував експерт.

Коментарi

Коментарiв