Російська влада не боїться опозиції – Портніков

393
Український журналіст, публіцист, політичний оглядач Віталій Портніков

Попри антикорупційні мітинги, якими би масштабними вони не були, російському керівництву боятися нічого. А про повторення українського Майдану – узагалі не йдеться. Таку думку висловив відомий український журналіст і експерт із міжнародних питань Віталій Портніков.

За словами фахівця, і російська влада, і російське суспільство однаково боїться повторення українського Майдану у своїй країні.

«Майдан – він якраз не про кров, він про легітимність. Обидва українські Майдани змогли відбутися і перемогти саме тому, що у протестувальників була база представництва в українському парламенті. Громадяни знають, що їх є кому представляти під час переговорів з владою, і це не якісь пройдисвіти і самозвані мітингові оратори, а ті, за кого вони голосували зовсім недавно або відносно недавно», – зазначив Портніков у статті для Крим.Реалії.

На його переконання, нічого подібного в Росії не відбудеться, оскільки в РФ взято курс на «імітацію парламентаризму». Тому активісти, які вийшли на протести 12 червня, не можуть розраховувати на переговорний процес з владою.

«Саме тому українці – що в парламенті, що на вулиці – дійсно можуть сказати про себе «ми тут влада». А росіяни про себе цього сказати не можуть – навіть коли їх багато, дуже багато на будь-якому з мітингів», – підсумував експерт.

Коментарi

Коментарiв