Безвіз України з ЄС став ударом для Кремля – ІноЗМІ

559
Польський журналіст розповів, як безвізовий режим України з ЄС ударив по Кремлю

Після введення безвізового режиму України з ЄС російська пропаганда працює на повну, намагаючись переконати громадян, що Європейський Союз не допоміг Україні, а навпаки – нібито «образив». Таку думку висловив польський оглядач Вацлав Радзівінович у своїй статті для Gazeta Wyborcza.

За словами Радзівіновіча, в Росії добре розуміють, що їм ще довго не вдасться отримати такої свободи пересування, як в українців. Він пише, що улюблене видання Путіна «Комсомольская правда» написало про безвіз так: «українці тепер можуть побачити Париж і померти, але буквально».

Як зазначив журналіст, пропагандист Дмітрій Кісєльов у своїй програмі на телеканалі «Первый» запевняв глядачів, мовляв ЄС завдав Україні жахливої кривди, адже перетин кордону «стане складнішим», бо дозволити собі поїхати у країни Євросоюзу можуть менше 8% українців.

Та й на кордоні європейці з них будуть знущатися. Кисельов додав, що сам безвізовий режим можуть у будь-який момент скасувати.

За словами оглядача, вся ця російська пропаганда свідчить про те, що безвіз насправді дуже роздратував Росію.

«Скасування віз для українців стало сильним ударом для Кремля. Кожен його представник впродовж трьох років рішуче стверджував, що громадяни «бандерівського Києва» дочекаються хіба що «вух дохлого віслюка» (улюблена приказка Путіна), а не «безвізу». Але відкриття кордонів змушує росіян замислитися», – підкреслив автор, додавши, що особливо задумаються зараз мешканці анексованого Криму, яким безвізовий режим потрібен навіть більше, ніж людям з материкової України.

Коментарi

Коментарiв