Канал українського нардепа допоміг Кісєльову зняти сюжет про мовні квоти

1469
Народний депутат України Євген Мураєв допомагає головному російському пропагандисту

Український телеканал NewsOne, що належить позафракційному народному депутату Євгену Мураєву, допоміг російському каналу «Росія 1» і його ведучому Дмітрію Кісєльову зняти сюжет про мовні квоти на українському телебаченні.

Про це пише видання Медіаняня.

«Власник каналу запросив кореспондента каналу «Росія» на свій канал, щоб зняти сюжет для програми головного пропагандиста РФ Кісєльову (що само по собі вже дивно), в якому не посоромилися розповісти про утиск свободи слова в Україні, тотальну заборону російської мови, а також те, що NewsOne у нас знаходиться в трійці лідерів за рейтингами», – ідеться у статті.

У сюжеті, героєм якого став сам Мураєв, а також політик Євген Червоненко, говорилося про утиски свободи слова, а також про те, що в Україні збираються заборонити російську мову.

Спіпраця NewsOne з російським ТБ

Телеканал NewsOne Євгенія Мураєва співпрацює з російським державним телеканалом "Россия 1" та Євгенієм Кісєльовим.Поправте мене, хіба це не колабораціонізм?

Опубліковано Денис Казанский 13 червня 2017 р.

Журналісти Кисельова в сюжеті також процитували окремі фрази з телешоу Євгена Червоненко, який працює ведучим на NewsOne.

Поскаржився співробітникам Кісєльова на переслідування і сам Мураєв.

Коментарi

Коментарiв