Екс-міністру Клименку повідомлено про підозру за 96 мільярдів

346
Колишнього міністра Олександр Клименка підозрюють у розкраданні 96 мільярдів

Прокуратура заочно повідомила екс-міністра доходів і зборів про підозру в створенні та участі в злочинній організації і зловживанні службовим становищем. Про це у своєму Facebook повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

«Перебуваючому у глибокій еміграції через страх повернутися на Батьківщину екс-мінздоху Клименку О.В. повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 255, ч. 2 ст.364 КК України ( створення і участь у злочинній організації та зловживання службовим становищем)», – підкреслив Матіос.

Він додав, що повідомлення про підозру направлено Клименку О.В. у спосіб, передбачений КПК України.

«Як сказав би у такому випадку Ляшко: – «вкрала Скотиняка 96 мільярдів людських грошей». Підтверджую  – Кліменко енд компані ( і ті що гелікоптерами вже «прилетіли», і ті, що у придорожніх мотелях у Білгородській області РФ від страху спиваються, і ті, що по норах ховаються) дійсно обґрунтовано підозрюються у нанесенні збитків державі на суму 96 мільярди гривень ( при курсі $ на той час 8 грн.)», – зазначив прокурор..

«Але ми йдемо за ними. В одному темпі. Безпристрасно і невідворотно. Для одягання на їхні рученьки українського намиста заслужених кайданок», – запевнив Матіос.

Нагадаємо, 24 травня очільник МВС Арсен Аваков повідомив, що поліція зібрала докази, що податкова служба за керівництва Олександра Клименка завдала державі збитків через ненадходження до бюджету податків на суму 95,921 млрд гривень.

У той же день правоохоронці провели понад 400 обшуків у податківців у 15 областях України в рамках одномоментної антикорупційної операції.

За словами Анатолія Матіоса, нині обшуки проводяться відносно керівництва податкових адміністрацій низки областей, «за місцем перебування всіх податкових майданчиків, куди заганяли підприємства реального сектора економіки».

Коментарi

Коментарiв