Путін: План щодо дестабілізації відносин між Україною та Росією – ідеальний

358
Путін укотре звинуватив у всіх бідах США

Російський президент Владімір Путін знову знайшов крайніх у конфлікті між Росією та Україною. Про це він під час інтерв’ю з голлівудським режисером Олівером Стоуном, передає агенція РИА Новости.

За словами Путіна, Сполучені Штати прагнуть не допустити зближення Росії та України, і відповідно так будують свою політику.

«У цьому хтось вбачає якусь загрозу. Вважає хтось, що це джерело зростання могутності Росії, і треба будь-що-будь перешкодити зближенню Росії та України», – стверджує господар Кремля.

Також він підкреслив, що як у США, так і в Європі є ті, хто діяв виходячи з інших, ніж свобода вибору українських громадян, міркувань.

«Підтримка радикальних елементів в Україні, націоналістичних елементів, вона з точки зору такого підходу є безпрограшною. Відтак, в цьому сенсі ті, хто це зробив, досягли своєї мети, зробили це бездоганно. Вони – молодці», – зазначив російський президент.

Також він запевнив, що США нібито несуть відповідальність і за події в Грузії 2008 року, оскільки «Саакашвілі самостійно не зважився б на таку провокацію».

«Коли дії Саакашвілі не лише підтримувалися, а західні ЗМІ фактично все перевернули з ніг на голову, намагаючись це уявити так, що це Росія напала на Грузію», – заявив Путін.

Коментарi

Коментарiв