Якщо не почати зараз, ми продовжимо вмирати – єпископ УГКЦ підтримав медреформу

354
Єпископ Української греко-католицької церкви Борис Ґудзяк

Єпископ Української греко-католицької церкви Борис Ґудзяк звернувся до українців і до народних депутатів в тому числі з проханням підтримати медичну реформу. Його звернення опубліковане на сторінці «Підтримай медреформу: законопроекти 6327, 6329» у мережі Facebook.

За словами Ґудзяка, «якщо не почати зараз, ми продовжимо вмирати від хвороб, які в світі давно лікуються».

«Україна – це країна з понад 200 університетів, це країна, яка продукує найбільший літак в світі, яка дивує красою облич, яка піднялася на революцію Гідності. У ній чоловік в середньому живе до 62 років. Ми маємо проблеми з алкоголізмом, депресією, у нас непотрібно вмирають люди, в нас демографічна криза», – заявив представник УГКЦ.

«І тому я прошу всіх підтримати ці життєво необхідні реформи в нашій системі охорони здоров’я. Якщо ми не будемо приймати рішень, ми просто будемо вмирати. Після Революції гідності ми хочемо жити, ми хочемо жити гідно», – наголосив єпископ.

Борис Ґудзяк

Borys Gudziak, єпископ Української греко-католицької церкви звернувся до кожного з нас, і народних депутаів в тому числі, з проханням підтримати медичну реформу. Бо якщо не почати зараз, ми продовжимо вмирати від хвороб, які в світі давно лікуються."Україна – це країна з понад 200 університетів, це країна, яка продукує найбільший літак в світі, яка дивує красою облич, яка піднялася на революцію Гідності. В ній чоловік в середньому живе до 62 років. Ми маємо проблеми з алкоголізмом, депресією, в нас непотрібно вмирають люди, в нас демографічна криза.І тому я прошу всіх підтримати ці життєвонеобхідні реформи в нашій системі охорони здоров'я. Якщо ми не будемо приймати рішень, ми просто будемо вмирати. Після революції Гідності ми хочемо жити, ми хочемо жити гідно."#вимагаю_медреформу #МедРеформіБути #вийтивплюс

Опубліковано Підтримай медреформу: законопроекти 6327, 6329 13 червня 2017 р.

Коментарi

Коментарiв