СБУ створила спеціальну організацію для звільнення полонених

177
16 січня Служба безпеки України оприлюднила інформацію про створення Об’єднаного центру з координації пошуку, звільнення незаконно позбавлених волі осіб, заручників і встановлення місця перебування безвісти зниклих у районі проведення АТО.

СБУ створила спеціальну організацію для звільнення полонених
Керівництво СБУ наголосило, що лише новостворений Центр має право здійснювати переговори щодо звільнення полонених українських військовослужбовців у зони проведення антитерористичної операції.
Останнім часом Володимир Рубан поширює заяви, що начебто він, як представник СБУ, здійснював якісь переговори з можливого звільнення громадян України в Мінську та обговорював там вірогідність їхнього обміну на російських військовослужбовців. Він безпідставно називає себе генералом спецслужби, з його слів так його називають і окремі ЗМІ. Це також не відповідає дійсності, – цитує Українська правда заяву СБУ.
Служба безпеки України повідомила, що нині з полону звільнено вже майже 3 тисячі військовослужбовців, більше 100 осіб іще утримують терористи так званих ДНР і ЛНР.

Коментарi

Коментарiв