Три варіанти для Донбасу: чи визначить нарешті влада статус ОРДЛО

451
Експерт розповів, чи ухвалять нардепи принаймні один із законопроектів щодо статусу ОРДЛО

Жоден із трьох запропонованих законопроектів про статус ОРДЛО у Верховній Раді не підтримають. До кожного з них є претензії. Про це розповів політолог, очільник Єдиного координаційного центру «Донбас» Олег Саакян.

«Усі автори запропонованих законопроектів про статус ОРДЛО – депутати з коаліції. Оксана Сироїд орієнтована на свій «ядерний електорат», тому там присутня жорстка риторика і жорстка логіка, яка вже виявила свою деструктивність. Мустафа Найєм обирає більш ліберальну позицію, однак при цьому з жорсткими інструментами. У його ініціативи тут більше шансів», – запевнив експерт у своєму Facebook.

«У Наталії Веселової більш м’який підхід, і, гадаю, тут підтримка буде ще меншою, ніж навіть у Сироїд», – додав політолог.

На переконання Саакяна, шансів отримати 226 голосів під час голосування не має жоден запропонований проект закону – швидше за все, голоси депутатів розпорошаться між трьома ініціативами.

До того, запевнив фахівець, головним плюсом появи згаданих законопроектів є те, що довкола них може розпочатися дискусія в суспільстві, політичних і експертних колах, оскільки необхідність регламентування правового режиму окупованих територій назріла вже давно.

Коментарi

Коментарiв