Корчак про свою можливу відставку: Не дочекаєтесь

319
Очільниця Національного антикорупційного бюро України Наталія Корчак не змогла пояснити, звідки в її декларації 400 тисяч гривень

Очільниця Національного агентства із запобігання корупції Наталія Корчак заявила, що не піде у відставку, оскільки має певні зобов’язання перед структурою.

«Ніхто не дочекається написання моєї заяви про відставку. Я взяла на себе зобов’язання, я організувала напрямок запобігання політичній корупції і зможу відстояти право Національного агентства серед інших антикорупційних органів», – підкреслила Корчак в інтерв’ю Інтерфакс-Україна.

«Якщо у когось здають нерви, то виникає питання: це сила чи слабкість. Як на мене – слабкість», – додала вона.

За її словами, люди, які вважають за необхідне для неї написати заяву про звільнення з посади, керуються «абсолютно суб’єктивною оцінкою» на рівні подобається-не подобається.

«Я не маю подобатися всім, я чиновник», – заявила глава НАЗК.

Крім того, вона прокоментувала інформацію про звільнення за власним бажанням члена НАЗК Руслана Рябошапки. На її думку, якщо його звільнять, це ніяких негативних наслідків для агентства не принесе.

«Це його особиста думка, яку ми маємо поважати. Коментувати його заяву я поки не буду, оскільки Кабінет міністрів не прислав нам копію рішення. На сьогоднішній ранок нічого в агентстві по Рябошапці не було», – стверджує «антикорупціонерка».

Відповідаючи на питання про те, як звільнення Рябошапки може позначитися на роботі НАЗК в цілому, вона підкреслила: «Що стосується роботи – це жодним чином не вплине на якість роботи Національного агентства».

Також Корчак пояснила, що після уходу Рябошапки в НАЗК залишається три члена, що дозволяє органу бути правомочним в прийнятті рішень. За її словами, нині Рябошапка перебуває у відпустці.

«Однак водночас вважаю, що факт уходу Руслана Рябошапки повинен стати аргументом для Міністерства юстиції та конкурсної комісії для дообрання двох членів НАЗК. Вибори останнього, п’ятого, розтягнулися на рік, і зараз якраз час взятися до інтенсивної роботи», – висловила думку Корчак.

Коментарi

Коментарiв