Нам треба замінити неадекватну політичну еліту – активіст

722
Очільник Центру протидії корупції Віталій Шабунін

Можна до безкінечності ламати незаконно поставлені паркани, а можна раз відремонтувати державу, яка не допускатиме несправедливостей. Іншої схеми нема. Про це заявив очільник Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

«Скільки податків сплачує українець? Грубо кажучи, з кожної мінімальної заробітної плати, яка становить 3 200 гривень, ми віддаємо мінімум 1 500. Із кожної тисячі прямими і непрямими зборами жертвуємо половину зароблених коштів за місяць», – зауважив Шабунін.

Він пояснив, що українці сплачують місячні податки на утримання органів державної влади.

«Ми постійно оплачуємо існування органів державної влади, які не те що не виконують свої функції, а грають проти нас. Фінансування йде і для СБУ. Без сумніву, там працюють професіонали. Але якщо їхні діячі в камуфляжі і масках вриваються в одну із провідних іноземних інвестиційних компаній України, то який притомний інвестор приведе сюди гроші?», – підкреслив Шабунін в ефірі ZIK.

За його словами, аби стати багатшими, треба привести в країну гроші, які утворять виробництво і нові робочі місця.

«Ми мусимо залучати інвесторів, створювати нові робочі місця. Зробити те саме, що і Саакашвілі у Грузії. Там виникла нова система, при якій люди захотіли вкладати гроші в державу. Крім того, мусимо пам’ятати, що всі ми сплачуємо податки. Для України я не бачу іншого способу, як замінити цю неадекватну політичну еліту для того, щоб захистити реформи і продовжити працювати», – запевнив глава Центру протидії корупції.

Коментарi

Коментарiв