Росія переведена в стан терористичної організації як країна – Новак

566
Очільник Комітету економістів України Андрій Новак

Після того, як Республіканська та Демократична партії в Сенаті США погодилися на розширення санкцій проти Росії в законопроекті разом з Іраном, сама РФ була переведена в статус країни-терориста. Таку думку висловив очільник Комітету економістів України Андрій Новак.

Нагадаємо, сенатори від Республіканської та Демократичної партій погодили посилення санкцій проти Росії, які повинні стати відповіддю на ймовірне втручання Москви у вибори в США і її активність на Близькому Сході.

Сенатори домовилися включити нові заходи проти Росії в законопроект про санкції проти Ірану, щоб прискорити процес їх ухвалення. Цей законопроект планується винести на голосування на поточному тижні.

«У новому повідомленні про нові американські санкції щодо Росії є дуже важлива деталь. Наступний етап антиросійських санкцій іде в пакеті з санкціями проти Ірану. Це означає, що Росія переведена в стан терористичної організації як країна!», – підкреслив Новак.

«Тобто є терористичні організації типу «Аль-Каїди», а є терористичні країни: Іран, Сирія. Зараз до них у компанію американцями приєднується Російська Федерація. Це означає зовсім інший статус – статус як країни-терориста, країни-агресора. У цьому контексті все тепер буде залежати від дій самої Росії», – зауважив експерт у коментарі Радіо Свобода.

Відтак, стверджує він, нові санкції проти Росії будуть діяти поступово, крок за кроком, якщо країна не відмовиться від своїх агресивних дій.

«Міжнародні санкції працюють методом «закручування гайки». Це закручування йде поступово. Нові американські санкції – це вже п’ятий етап антиросійських санкцій. Це «закручування гайки» системне, до того часу, поки Росія не покаже хоча б якийсь прогрес хоча б у якомусь питанні. Вони йдуть шляхом, щоб російський «політичний бомонд» так званий почав відчувати дискомфорт. І якщо прогресу зі сторони Росії не буде, «гайка» й далі буде закручуватися. А далі вже буде вплив на саму державу», – переконаний економіст.

«Нині нібито Захід хоче відокремити російський політикум від російського народу і шкодить більше політикуму. Хоча вплив на державу вже є, зокрема по курсу російського рубля, який спочатку агресії проти України девальвував удвічі. Не виключено, що наступними етапами може бути торговельна блокада, перш за все на продаж Росією енергоносіїв на світовому ринку, а потім як ще один фінансовий аспект – позбавлення SWIFT», – резюмував фахівець.

Коментарi

Коментарiв