«Гарна міна»: як Путін боїться показувати свій програш після посилення санкцій

407
Експерт розповів, як Путін приховує страх катастрофи від санкцій

Заяви Путіна щодо того, що він не розуміє причин розширення санкцій проти Росії, в театрі називаються – гарна міна при поганій грі. Насправді главі Кремля дуже незручно перед росіянами показувати, що він у чомусь програє, оскільки показати слабкість російській аудиторії означає вдарити по власному рейтингу і популярності. Про це розповів очільник правління Центру соціологічних і політологічних досліджень «Соціовимір» Сергій Таран.

Як підкреслив політолог, аби не демонструвати свій програш, Путін робить вигляд, що все так, як і треба, Росія не стає слабшою, і розширення санкцій нічого не означають.

«Звичайно, для російської економіки розширення США санкцій означає дуже багато. Особливо, для технологічної сфери. Зокрема, на видобуток нових енергоносіїв. Фінансові санкції боляче вдарять теж», – зазначив Таран у коментарі 24.

«Однак, зрозуміло, що Путін не хоче в цьому зізнаватися. І в цьому його стратегія, коли він говорить, що Росія завжди була під санкціями», – додав експерт.

За його словами, на практиці Путін намагатиметься уникнути цих санкцій і робитиме все можливе, щоб їх скасували. Але, на переконання Тарана, президент РФ не готовий до поступок, зокрема, піти з України. Хоча, переконаний фахівець, торги будуть саме через санкції. Це постійна тема розмови будь-яких дипломатів.

Коментарi

Коментарiв