Україна повинна повертати Брянщину і Кубань, які нам генетично належать – експерт

2577
Директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін

Потрібно негайно ухвалити закон про те, що кожен українець може володіти зброєю. Про це в ефірі програми Vox populi заявив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін.

За словами експерта, щодо окупованих територій на Донбасі, де нині перебувають загарбники, слід діяти так, як російські війська у Сирії, американські, ізраїльські війська, коли воювали проти терористів.

«Вони відповідним чином бомбили ці міста, щоби знищити терористів та окупантів. Якщо у нас проводиться антитерористична операція, там знаходяться терористи, агресори, які окупували територію. Значить, потрібно чинити за цими міжнародними стандартами», – заявив Олег Соскін.

Також він нагадав, що на нас напала сусідня країна, яка окупувала 7 відсотків нашої території, де проживало до 8 відсотків населення України.

На переконання фахівця, в країні слід було розвивати рух добровольців, формуючи відповідні батальйони, як це нині робить Польща, де створюють загони територіальної оборони.

«Потрібно негайно прийняти закон про те, що кожен українець може володіти зброєю і повинен вміти стріляти та давати відсіч. Слід формувати добровільні бригади. І, відповідно, якщо Росія не дає нам можливості мирно та цивілізовано повернути контроль над кордоном, значить, треба потрібно переходити тоді на її територію. Але для цього потрібно відновлювати Українську Народну Республіку, яка була загарбана комуністичними радянськими військами, і повертати собі Брянщину, Стародубщину, Кубань і всі наші території, які нам генетично належать», – резюмував експерт.

Коментарi

Коментарiв