«Прощай, немытая Россия»: що насправді означає відповідь Путіна

824
За словами експерта, реакція Путіна на заяву Порошенка насправді просто смішна

На висловлювання українського колеги Петра Порошенка про «немиту Росію». російський президент Владімір Путін відповів у звичній манері. Сприймати ці погрози з боку глави Кремля вже стає смішно – у цьому запевнив політичний експерт Бачо Корчілава.

«Сказати, що Путін зробив щось нове, він зазвичай лідерам так погрожував. Це в різний час були різні лідери, тому що ворог постійно змінюється… Він був дуже злий і роздратований, це було помітно», – підкреслив Корчілава в інтерв’ю 5 каналу.

За його словами, кумедно виглядало й порівняння економічного стану у Україні і Росії, до якого вдався Путін.

«Сприймати серйозно погрози з його боку вже якось стає смішно, тому що по факту він нікому нічого не зміг зробити, але мені найбільше сподобався інший момент: коли він почав порівнювати економічний стан України й Росії, незрозуміло навіщо. Мабуть, показуючи цим росіянам, що подивіться, ми живемо краще, хоча насправді це далеко не так», – зауважив політолог.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко під час святкування запровадження безвізового режиму з ЄС привітав українців із подією, процитувавши російського поета Михайло Лермонтова:

«Прощай, немытая Россия,

Страна рабов, страна господ,

И вы, мундиры голубые,

И ты, им преданный народ».

Коментарi

Коментарiв