Після повернення Криму його повинні покинути всі, хто заїхав після анексії – Чубаров

1828
Чубаров заявив про "очищення" Криму після повернення Україні

Після повернення Криму Україні півострів повинні покинути всі особи, які оселилися там після анексії Росією – з 20 лютого 2014 року. Таку думку висловив голова Меджлісу кримськотатарського народу і президент Світового конгресу кримських татар Рефат Чубаров, пише Інтерфакс-Україна.

«Це буде «очищення» півострова. Відразу повинні виїхати всі ті, хто заїхав до Криму, незважаючи на мотиви, після 20 лютого 2014 року. Це мінімум 200 тисяч людей, включаючи військових, прокуратуру, ФСБ, російську поліцію. Тобто 200 тисяч осіб повинні виїхати з останнім російським солдатом», – підкреслив нардеп.

Крім того, за його словами, півострів мають покинути всі люди, які зрадили Україну.

Однак, на переконання Чубарова, вони самостійно втечуть з Криму. Чубаров додав, що до входження української влади в Крим потрібно готуватися вже зараз.

«Обов’язково першими втечуть, поки ще солдати будуть на місцях, всі ці гобліни, які зрадили Україну, кримську землю, ті, які вбивали кримських татар. Їх вже не буде, тому що до них ніякої пощади не буде. Мова про те, що ми, як Сталін, сотнями тисяч людей будемо викидати, не йде», – резюмував лідер кримських татар.

Коментарi

Коментарiв