Британський журналіст дав невтішний прогноз щодо повернення Донбасу і Криму

819
Відомий журналіст запевнив, що Україні не вдасться швидко повернути Крим і Донбас

Україна зможе повернути окуповані території Донбасу не швидше, ніж через приблизно 10 років, з анексованим Кримом складніше – процес буде довшим. Таку думку висловив старший віце-президент Центру аналізу європейської політики і редактор авторитетного британського видання «The Economist» Едвард Лукас.

«Можу уявити, що так звані ДНР і ЛНР повернуться до складу України протягом десяти років. Думаю, на повернення Криму піде значно більше часу. І це станеться лише тоді, коли Україна буде дуже успішною країною з високим рівнем життя і сильними демократичними інститутами, на шляху до інтеграції або навіть з членством у ЄС», – підкреслив Лукас в інтерв’ю Апострофу.

Він також припустив, що, наприклад, якщо через 20 років Україна буде дуже успішною державою, а Крим залишатиметься стурбованим власним виживанням – це може якось вплинути. Однак процес повернення Криму буде довгим.

Проте, стверджує експерт, пришвидшитись процес повернення Криму та Донбасу може, якщо у Росії режим Путіна зазнає потрясіння.

«Єдине, що може це змінити – це потрясіння для режиму в Росії. Якщо раптом, якимось дивом, Гаррі Каспаров стане президентом Росії, Крим повернеться до вас наступного дня. Але я думаю, що така ймовірність становить близько 5%, або ще менше», – підсумував політолог.

Коментарi

Коментарiв