Росія посилить атаки на Донбасі у відповідь на розширення санкцій США – експерт

409
Політолог розповів, як Росія може відреагувати на посилення санкцій

Росія у відповідь на розширення США проти неї санкцій посилить атаки на Донбасі, можливо, в напрямку Маріуполя. Після 9 травня на Донбасі щодня проросійські бойовики здійснюють атаки, відкрито використовуючи заборонену Мінськими домовленостями артилерію, а ОБСЄ вже зафіксувало танки на лінії розмежування. Про це розповів політичний експерт Сергій Постоловський.

За словами політолога, єдиний спосіб для Кремля відповісти на розширення санкцій – силовий сценарій.

«Для чого російські танки виводяться на лінію розмежування? Навряд чи Путін їх виводить, щоб нас залякати і показати свою силу. Якщо танки виводяться, отже, вони будуть їхати далі. Крім того, ведуться активні військово-морські навчання російської армії в Криму», – підкреслив Постоловський у коментарі 24.

Крім того, він звернув увагу на кілька чинників, які дратують Кремль – «безвіз» для України і наростання протестних настроїв у РФ.

«Болюче по Росії вдарив «безвіз». Це така тактика м’якої сили, яка краще говорить за будь-які танки. Тому що населення окупованих територій демонструє бажання їхати до Європи без візи. Це дратує Росію, яка не може запропонувати у відповідь альтернативу для мешканців ОРДЛО. Показово і те, що протести на день Росії 12 червня відбулися в понад 50 містах. А санкції поглиблюватимуть економічні проблеми. А як відповідати, коли все погано? Військовою силою, формуючи образ ворога», – переконаний фахівець.

Коментарi

Коментарiв