«Держава турбується про тебе»: чому політика Гройсмана нагадує «совок»

549
За словами експерта, нині слід боротися з "совковою" політикою Гройсмана

Політику Гройсмана сьогодні дуже добре видно на телебаченні, у соціальних роликах та рекламних біг-бордах. І цей «совок» він не те що непереможний, він розвивається шаленим темпом. Про це заявив координатор групи «Податки» громадянської платформи «Нова країна» Павло Себастьянович.

«Політику Гройсмана сьогодні дуже добре видно на телебаченні, у соціальних роликах та рекламних біґ-бордах. Навіть, коли ви заходите на вокзал Києва, то одразу зустрінете табло із надписом «Держава турбується про тебе». І цей «совок» він не те що непереможний, він розвивається шаленим темпом», – переконаний активіст.

На його думку, нинішні політики уже вичерпали себе, тому до влади має прийти молода харизматична людина із власною позицією.

«Нинішня політика Міністерства соцполітики, коли встановлюється мінімальна зарплата, коли вводиться трудова інспекція, коли цю зарплату хочуть диференціювати ­– це божевілля. Саме через це до влади повинна прийти зовсім інша людина, яка ненавидітиме цей «совок» та всю цю адміністративність», – заявив Себастьянович в ефірі ZIK.

Проте, додав він, зі своєї сторони нинішня влада повинна також підтримати молодих людей, які справді хочуть змінити Україну.

«Більше того, я вважаю, що не є проблематично за пів року зробити із цієї молодої людини експерта. Зокрема, якщо 200-300 людей домовляться між собою, мовляв, давайте зробимо цю молоду людину відомою, то це було б дуже правильним рішенням», – резюмував експерт.

Коментарi

Коментарiв