Європа і США втомилися від України – експерт про «альтернативу» Мінським домовленостям

385
Держсекретар США Рекс Тіллерсон переконує українську владу, щоб вона перестала говорити про відсутність альтернативи Мінським домовленостям

Європа і США втомилися від України. Тому Держсекретар США Рекс Тіллерсон просто штовхає в спину українську владу, щоб вона перестала говорити, що «нема альтернативи» Мінським домовленостям. Однак у політиці такого не буває. Про це заявив військовий експерт Олег Жданов.

За словами Жданова, як тільки політик не бачить альтернативи, він випадає з цього процесу.

Як зауважив експерт, Тіллерсон чітко дав зрозуміти українські владі: шукайте способи вирішення конфлікту на Донбасі. А це можуть бути, як дипломатичні переговори, так і силовий варіант звільнення окупованих територій.

«Якщо Росія вплутається у війну, вона стане агресором, і тоді включаться міжнародні інституції проти країни-агресора. А якщо Москва не починає масштабні військові дії, Україна звільняє територію і живе собі спокійно», – зазначив фахівець у коментарі 24.

«І при цьому всі ці умови Мінських домовленостей – особливий статус Донбасу, місцеві вибори без вирішення безпекових питань – відпадають автоматично. Після відновлення конституційного порядку на Донбасі там українська влада просто проводить місцеві вибори і перевибори до парламенту», – підкреслив аналітик.

Нагадаємо, напередодні Держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що Україна і Росія можуть знайти шляхи врегулювання ситуації на Донбасі за допомогою укладання нової домовленості, яка може бути відмінною від Мінських домовленостей.

Коментарi

Коментарiв