РФ почала знищення Криму, однак його ще можна врятувати – волонтер

365
Волонтер забив на сполох через загрозу екологічної катастрофи у Криму

Росія розпочала знищення Криму і півострів перетворюється на шматок солоної землі під військові бази, відтак до складу України він повернеться понівеченим і з розграбованих музеями. Таку думку висловив відомий волонтер Мирослав Гай у своєму Facebook.

За словами волонтера, в Криму розпочалося інтенсивне засолення ґрунтів і ґрунтових вод, а у найближчій перспективі може стати справжньою екологічною катастрофою.

Відтак, на його думку, Крим можна врятувати двома шляхами.

«По-перше, слід буде вкласти трильйони доларів в заводи з опріснення. Але це є неможливим, оскільки санкції та «Грошей немає, але ви тримайся. Гарного настрою». По-друге, повернути Крим Україні уже вчора. Але боюся, що на півострів чекає сумна доля, оскільки вибори президента РФ призначено на день окупації Криму», – підкреслив Гай.

Крім того, додав він, у зв’язку з цим Крим перетворюється на шматок солоної землі під військові бази РФ і ядерну зброю.

«І коли росіяни підуть, а це відбудеться неодмінно, після того як почнеться міжнародна програма «Ядерна зброя в обмін на продовольство», до України повернеться знівечення півострів з розграбованими музеями та сіллю замість ґрунту. Проте проїзд у маршрутках стане безкоштовним, оскільки солі вистачить на всіх», – резюмує активіст.

Коментарi

Коментарiв