Кремль більше не загроза: британський журналіст назвав головного «ворога» українців

1050
Британський експерт переконаний, що Кремль - не головна загроза Україні

Порівняно з 2014 роком в Україні багато що змінилось – зараз країна перебуває у значно кращій позиції. Більше того, проект на кшталт «Новоросії» вже не несе ніякої загрози. У цьому запевнив старший віце-президент Центру аналізу європейської політики і редактор авторитетного британського журналу The Economist Едвард Лукас.

«Ви подолали потрійну кризу c точки зору геополітики і безпеки, зупинили росіян, і тепер, як мені здається, проект на кшталт «Новоросії» не представляє ніякої небезпеки. Росія програла свою війну з точки зору агресії в Україні. Ви подолали фінансову та економічну кризу: економіка зростає, стабілізується, відсутня загроза дефолту. Ви також подолали кризу політичної конкуренції, немає розкладу інституцій, хоча Янукович залишив їх після себе в жахливому стані», – підкреслив Лукас у коментарі Апострофу.

За його словами, головний ворог українців – це нетерпіння. Однак, слід пам’ятати, то попереду ще довгий процес і на українців чекає ще багато розчарувань.

«Є дуже мало прикладів, коли перетворення держави відбувалося швидко. Так що я налаштований терпляче і оптимістично, і, думаю, через десять років Україна буде в значно кращій формі, ніж зараз. Так само, як зараз вона в значно кращій формі, ніж три роки тому», – запевнив журналіст.

Коментарi

Коментарiв