«Україна йде в майбутнє»: вчений із Росії розповів про поїздку до Києва

691
Російський учений викликав резонанс своїм постом про візит до Києва

Російський вчений-фізик і блоґер Валентин Гадьонов, який живе в Швеції,  після своєї поїздки до Києва написав резонансний пост про Україну, яка «йде в майбутнє».

Учений розвінчав пропагандистські міфи про Україну: «Життя тут б’є ключем, люди дуже активні і дуже виховані, у вас недопалків на вулиці менше ніж у Швеції, ця деталь мене взагалі вразила».

Він підкреслив, що в українців він побачив високу свідомість і відкритість.

«Називати українців фашистами – це зрада, через цю брехню гинуть люди – а це глибока зрада. Я говорю з усіма виключно російською і ні в кого не виникає думки навіть косо подивитися на мене», – наголосив блоґер у своєму Facebook.

«Росіяни, відкрийте очі на реальність і задумайтеся, Україна йде в майбутнє! Мені здається, Європа це зрозуміла, таких титанічних розмірів людський потенціал упускати не можна», – заявив фізик.

«Я вражений кількістю людей із вищою освітою! Навіть не сумніваюся, що в України все вийде, повертатися в совок ніхто не хоче… Україна – з якої ми всі власне і з’явилися – ви, напевно, забули про Київську Русь!», – зауважив науковець.

Багато коментаторів, не тільки з України, але і Росії, погодилися з ученим і подякували йому за теплі слова про Україну.

Коментарi

Коментарiв