Путін хоче вийти з конфлікту на Донбасі – російський опозиціонер

801
Російський політик переконаний, що Путін намагається «перевести стрілки» із воєнної площини в ідеологічну

Президент РФ Владімір Путін нарешті зрозумів наслідки власної «військової авантюри» в Україні і намагається «перевести стрілки» із воєнної площини в ідеологічну. У цьому запевнив російський опозиційний політик Константін Боровой.

«Відносини з Україною зараз переміщаються, на щастя, з області військової в ідеологічну, в область слів. Можливо, це добра ознака: Путін починає розуміти зв’язок між його військовими авантюрами та важким економічним становищем. Тобто він ще не втратив можливості критичного мислення», – зауважив Боровой у коментарі Апострофу.

На його переконання, США зробили ще один крок до введення нових санкцій проти Росії.

«Елемент страху під час прямої лінії був присутній. Думаю, досить болючий для Путіна і той факт, що за кілька днів має відбутися зустріч президентів США і України, оскільки Москва робить неймовірні зусилля для організації зустрічі та переговорів глави Кремля з Дональдом Трампом. І поки результат мінімальний. Погоджено на липень коротку зустріч на майданчику саміту «Великої двадцятки» (G20) в Гамбурзі. А про глобальні переговорах, яких домагається Путін, мова не йде зовсім», – наголосив політик.

Раніше він висловив думку, що Путін не має чіткого плану щодо окупованих територій Донбасу, він загнав їх у «погану стабільність» і вже сам не радий, що вчинив саме так.

«Погана стабільність – це відносне перемир’я, яке постійно переривається військовими діями, перестрілками, переміщенням зброї і військ. Зміна цієї стабільності можлива, якщо Україна отримає можливості для самостійних військових дій, відповідно, якщо отримає необхідне озброєння, супутникові дані про розташування військ противника та інше», – вважає експерт.

При цьому він запевнив, що американська сторона не буде встрявати у цей військовий конфлікт, тому подальша доля Донбасу залежатиме лише від Європи.

«Трамп не втручається у цей конфлікт, на переговорах з Путіним він про це навіть не згадував. Він вважає це виключної зоною відповідальності і зоною інтересів європейців. В цьому сенсі тільки від європейців залежить, як буде розвиватися ситуація», – підсумував опозиціонер.

Коментарi

Коментарiв