По стопах Сталіна: в Литві розповіли про плани Путіна щодо України

565
Кубілюс заявив, що один вихід із війни – ініціювати новий план Маршалла для України

Президент РФ Владімір Путін має намір повернути домінування Росії в політичному житті України шляхом перемоги на виборах українських популістів. Таку думку висловив колишній прем’єр-міністр Литви Андрюс Кубілюс.

«Росія чекає зростання рівня незадоволення громадянами України економічною ситуацією в країні, щоб це незадоволення вилилося на виборах голосуванням за якихось популістів», – запевнив Кубілюс в інтерв’ю Сегодня.

Про так званий План Маршалла для України, як в Україні, так і на Заході говорять вже три роки. Першим про це заявив американський фінансист, мільярдер і філантроп Джордж Сорос. Потім ініціативу підхопили німці, але далі слів справа так і не просунулася. А в кінці минулого року на одній з конференцій посол Німеччини в Україні Ернст Райхель заявив, що «не згоден з тими, хто просить План Маршалла для України.

«Чому тоді з’явився План Маршалла? Тому що Маршалл побачив, що у Сталіна є чітка мета і можливість розширити своє політичне домінування на країни західної Європи, економіка яких після Другої світової війни була розчавлена», – підкреслив поліик.

За його словами, в таких умовах. якщо Захід не хоче втратити Україну, але може обіцяти їй в силу різних причин членство в Європейському союзі, залишається один вихід – ініціювати новий план Маршалла для української сторони.

Коментарi

Коментарiв