Путін шизофренік, але не ідіот – нардеп про «хорватський сценарій» на Донбасі

672
Народний депутат України, очільник "Інформаційного спротиву" Дмитро Тимчук

МЗС Росії жорстко розкритикувало можливість «хорватського сценарію» для врегулювання конфлікту у зоні АТО, оскільки цей сценарій означатиме кінець окупації Донбасу. Таку думку висловив координатор групи «Інформаційний опір», народний депутат України Дмитро Тимчук.

«Ця істерика – стовідсоткова ілюстрація до картини «на злодії шапка горить». Тому як «хорватський сценарій», повністю відповідаючи стратегії мирного врегулювання проблеми Донбасу (з якою згоден президент РФ Володимир Путін – але тільки на словах), моментально множить на нуль всю донбаську криваву авантюру Кремля», – висловив думку Тимчук у своєму Facebook.

Також він наголосив, що «хорватський сценарій» для Донбасу – це припинення «гумконвоїв» і прагнення сепаратистів самим інтегрувати ОРДЛО назад в Україну.

Тому, стверджує нардеп, якщо Путін визнає «хорватський сценарій» – це буде означати кінець окупації Донбасу, «в яку вкладено стільки сил і засобів».

«Врегулювання конфлікту без залишення за собою фактичного контролю над Донбасом у плани Путіна ніяк не входить. Так, Путін шизофренік, однак не ідіот, щоб його («хорватський сценарій» – ред.) прийняти», – запевнив фахівець.

На його переконання, українська влада повинна посилено проштовхувати «хорватський сценарій», оскільки опір з боку Кремля підтверджує справжні плани Путіна в Україні.

Коментарi

Коментарiв