Королевську спіймали в ресторані замість лікування обпеченого зеленкою ока (відео)

444
Одіозну Королевську помітили в одному з київських ресторанів, хоча вони нібито має лікувати око після "нападу"

Народна депутатка від «Опозиційного блоку» Наталія Королевська розважалася в одному з ресторанів Києва в компанії невідомих загалу людей. Український журналіст Всеволод Філімоненко зняв, як нардеп «розпивала віскі».

Відповідне відео опубліковано на YouTube-каналі TVgolosnaroda.

Нагадаємо, 2 червня в Одесі невідомий у камуфляжі вилив зеленку на Королевську, яка приїхала на конференцію «Жінки за мир». Лікарі стверджують, що Королевська отримала опік ока і часткову втрату зору внаслідок інциденту.

«Королевська, яка мала б проходити лікування втраченого зору після опіку очей від зеленки, розпиває віскарь по київських ресторанах і бачить, як сова вночі», – підкреслив Філімоненко.

Журналіст також додав, що Королевській із «зіпсованим зором» вдалося побачити припаркований через дорогу автомобіль, з якого журналісти вели зйомку.

«Королевська спочатку дала команду керуючому ресторанам заборонити вхід пресі, а потім і зовсім втекла», – розповів активіст.

Пока все спят мы работаем))) Мать ЛНР Nataliya Korolevskaya, которая должна бы проходить лечение потерянного зрения посл…

Опубліковано Vsevolod Filimonenko 18 червня 2017 р.

Коментарi

Коментарiв