Турчинов представив концепцію закону про деокупацію Донбасу

357
Турчинов презентував концепцію закону про деокупацію Донбасу, однак низка політиків називають його "сирим"

Спікер Верховної ради Андрій Парубій повідомив, що секретар РНБО Олександр Турчинов під час засідання фракції «Народного фронту» презентував концепцію закону про деокупацію ОРДЛО, який має запровадити в Україні альтернативу формату АТО.

«Обговорюється саме концепція і це правильний підхід, щоб на початковому етапі визначити його основні позиції. Власне, це зміна статусу, визнання окупованих територій формально окупованими і найголовніше — це визначення юридичних передумов для ведення бойових дій і військових операцій, щоб цей закон давав таке законодавче право для головнокомандувача і РНБО», – підкреслив Парубій у коментарі Громадському.

Він також додав, що нині ідеться суто про концепцію закону, самого тексту проекту закону ще немає.

До слова, пізніше заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука в ефірі одного з українських телеканалів заявив, що цей документ дуже «сирий», тому над самим проектом закону треба ще чимало попрацювати.

«Чи будуть так над ним працювати – це вже інше питання. Треба визначитись з дефініціями, про що я вже казав, з поняттями, які застосовуються в цьому законі. Тлумачення цих понять нам не надали. А це обов’язково треба зробити, щоб потім ніхто не задавав питань – для кого це окупація, а для когось не окупація. Для когось це війна, для когось це АТО. Для кого це гібридна війна. Що таке гібридна війна?», – резюмував Тука.

Коментарi

Коментарiв