США можуть розмістити війська в Україні – Парубій

320
Парубій заявив про можливе розміщення американських військ в Україні

У разі підписання безпекової угоди між Україною та США передбачається розміщення американських військових резервів на території Української держави. Про це спікер Верховної Ради України Андрій Парубій заявив в ефірі телеканалу ICTV, передає Укрінформ.

«Вона (безпекова угода – ред.) передбачає проведення спеціальних операцій, проведення спільних науково-технічних розробок і навіть розміщення на території України військових резервів Сполучених Штатів Америки. Вона виводить на новий рівень співпрацю України та США», – розповів Парубій.

Він також зауважив, що практику подібних угод давно використовують у США: такі документи підписані з Японією, Австралією та Ізраїлем.

За його словами, угода надає прерогативне право на надання оборонної летальної зброї.

Нагадаємо, під час робочого візиту до США 12-16 червня, спікер ВРУ запропонував укласти двосторонню безпекову угоду між Україною та Сполученими Штатами Америки.

Ця угода, за його словами, не заперечує членства України у НАТО, а навпаки – сприятиме пришвидшенню набуття Україною членства в Організації Північноатлантичного договору.

Коментарi

Коментарiв