Україна може виграти війну лише трьома способами – військовий експерт

681
Військовий експерт переконаний, що війну на Донбасі Україна може виграти трьома способами

Насправді, АТО – це операція в якій беруть участь спеціальні сили. Тобто не армія, а СБУ, МВС та інші спецпідрозділи. Більше того, антитерористична операція призначена для вирішення внутрішніх питань, зокрема, для боротьби з внутрішньою контрреволюцією. Водночас, для перемоги Україна може використати лише три способи. Про це заявив військовий експерт Олег Жданов.

«Насправді, АТО – це операція в якій беруть участь спеціальні сили, тобто не армія, а СБУ, МВС та інші спецпідрозділи. Більше того, АТО ніколи не була визвольною. Антитерористична операція проводиться для вирішення внутрішніх питань, а також для боротьби з внутрішньою контрреволюцією та внутрішнім тероризмом», – пояснив фахівець.

Також він додав, що сьогодні в структурі СБУ є окремий штатний антитерористичний центр, який безпосередньо повинен займатися АТО. Зокрема, переконаний експерт, ми можемо виграти війну лише трьома способами.

«Перший спосіб – військовий, тобто виграти війну ми може саме війною. Другий – дипломатичний, який ми упустили. А от третій спосіб – комбінація двох попередніх, тобто за допомогою сили і переговорів», – підкреслив Жданов в ефірі ZIK.

Однак, констатував він, сьогодні Україна не використовує жодного із цих способів, більше того, ще й не називає речі своїми іменами.

«Ми сьогодні не називаємо війну –  війною і тим самим позбавляємо себе найголовнішого міжнародного інструменту. Адже оголосивши війну, згідно договору ООН, ми, як повноправний член цієї організації маємо повне право вимагати, наголошую, не просити, а вимагати введення миротворчого контингенту у зону конфлікту, надання гуманітарної допомоги від ООН, а також фінансової, економічної та військово-технічної допомоги для подолання наслідків збройного конфлікту», – підсумував аналітик.

Коментарi

Коментарiв