У Тіллерсона є «секретний план» щодо покращення стосунків з Росією – ІноЗМІ

352
Тіллерсон розробив "секретний" план для покращення відносин між Москвою і Вашингтоном

Державний секретар США Рекс Тіллерсон розробив документ, що сприятиме налагодженню конструктивних відносин між Кремлем і Білим домом.

Цей «секретний план», як називає його видання BuzzFeed, налічує широкий спектр геополітичних цілей, які є цікавими як для США, так і для Росії.

У цьому плані є три пункти.

Так, у першому пропонується переконати Москву відмовитися від «агресивних дій» проти Сполучених Штатів. Другий окреслює питання, які стосуються стратегічних інтересів США. А саме – Тіллерсон хоче, щоб Кремль відмовився від розвитку торговельних зв’язків із Північною Кореєю.

«У третьому блоці плану Тіллерсон акцентує на важливості підтримки «стратегічної стабільності» з Росією», – стверджують автори статті.

Термін цієї «стратегічної стабільності» невизначений, і за ним ховається безліч довгострокових геополітичних цілей, важливих для обох країн, розмірковують журналісти.

«Секретний документ» Тіллерсона вже викликав занепокоєння у союзників США, адже вони досі не впевнені, чи Трамп, незважаючи на обіцянки, «стримуватиме Росію і зміцнюватиме НАТО», – резюмує видання.

Коментарi

Коментарiв