Росіян рве істерика – нардеп про зустріч Порошенка з Трампом

834
Росіяни істерично реагують на зустріч Порошенка і Трампа у США

У соцмережах чимало людей критикують зустріч Президента України Петра Порошенка з президентом США Дональдом Трампом, однак говорити про ефективність цієї зустрічі ще зарано. Про це розповів висловив нардеп України, координатор «Інформаційного спротиву» Дмитро Тимчук.

«У соцмережах деякими коментаторами розганяється критика візиту Президента України в США. Не зовсім зрозумілий сенс критики. Напевно, хтось сподівався, що нас в ту ж секунду візьмуть в НАТО і подарують авіаносець? А якщо не подарували, то і їхати не варто?», – підкреслив Тимчук у своєму Facebook.

Також він акцентував на тому, що Порошенко під час робочого візиту, крім спілкування з главою Білого дому, переговорив практично з усім військово-політичним керівництвом США.

«Із віце-президентом, держсекретарем і міністром оборони були повноцінні зустрічі з обговоренням деталей. Що вкрай важливо для вибудовування відносин з американською адміністрацією. Саме тому росіян і рве істерика від цього візиту», – переконаний нардеп.

Крім того, він запевнив, що про те, наскільки ефективними виявляться ці зустрічі стане зрозуміло в найближчі місяці. А оцінювати підсумки переговорів по фотографіях є не надто продуктивним заняттям.

«Публічний акцент – що абсолютно виправдано – був зроблений на звільненні наших заручників, яких утримують терористи на Донбасі і в Росії. Якщо американська сторона вважатиме за можливе в цьому допомогти – уже великий плюс», – резюмував парламентар.

Коментарi

Коментарiв