Похапцем і без стратегії – Найєм вказав на обурливі факти щодо «закону про деокупацію Донбасу»

343
Нардеп від "БПП" Мустафа Найєм розкритикував розпіарений закон про деокупацію

В української влади насправді немає чіткої стратегії щодо окупованої частини Луганської та Донецької областей. Про це заявив народний депутат Мустафа Найєм.

«Це спроба наздогнати реальність. Закон робиться похапцем, в останні 5 – 6 днів. До цього було кілька зустрічей, на яких не було нічого напрацьовано, і зараз його намагаються швидко доробити», – запевнив Найєм у коментарі Апострофу.

За його словами, у політиків залишається два тижні, а закону ще немає.

«Адміністрація Президента, РНБО протягом чотирьох місяців не можуть підготувати один закон. Або його взагалі не робили, або нас обманюють. З того, що я знаю, його не робили, а зайнялися ним швидко зараз. Можливо, це пов’язано з міжнародною політикою і ситуацією на фронті, але з того, що я розумію, це відсутність стратегії і нерозуміння, куди рухатися далі», – підкреслив нардеп.

Нагадаємо, секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що АТО на Донбасі потрібно завершити, оскільки в рамках цього формату окуповані території звільнити неможливо. Очільник Ради нацбезпеки закликав перейти до нового формату захисту країни від гібридної війни з Росією.

Так, Турчинов пообіцяв, що уточнений законопроект «Про відновлення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями Донецької і Луганської областей» буде представлений Президенту, після чого він має бути оперативно внесений до Верховної Ради.

Коментарi

Коментарiв