На Одещині дітей «зомбують» «комсомолом» і цитатами Лєніна

558
Попри активну декомунізацію на Одещині дітей вчать цитатам Лєніна

У селі Утконосівка, що на півдні Одеської області, схоже нічого не чули про декомунізацію. У місцевій школі діти вчаться за підручником, в якому цитують Лєніна, розповідають про «комсомол» і гордість «червоного прапора». Відповідні фото опублікував журналіст Андрій Цаплієнко.

За словами журналіста, майже 90% мешканців у селі розмовляють румунською. У якості другої мови діти вивчають російську, саме за цим підручником.

«На першій сторінці цитата Леніна. Далі дається установка «російська – мова міжнародного спілкування». «Такі слова як колхоз, комсомол, п’ятирічка увійшли без перекладу в інші мови світу», – цитує підручник Цаплієнко.

Крім того, підручник містить і статтю про «червоний прапор», який у книзі називають «гордістю, символом незалежності і величі».

«І головне. За цими мантрами російську мову в Утконосівці вивчали і в дев’яносто сьомому, і в дві тисячі першому, і в дві тисячі восьмому. Окупант не тільки на Сході. Він – в голові. Якщо не у кожного, то у багатьох. І тепер ясно, як він туди потрапляє. Війна? Декомунізація? Ні, не чули», – обурився активіст.

Оккупация начинается с головы. Причем, с детской. И враги это хорошо понимают. Эти учебники русского языка на днях выдал…

Опубліковано Andriy Tsaplienko 21 червня 2017 р.

Коментарi

Коментарiв