Подарунок Порошенку? – В Росії влаштували істерику через рішення США

742
У Кремлі почали істерику через рішення США щодо санкцій

США зробили «політичний подарунок» Президенту України Петру Порошенку, розширивши список санкцій проти РФ. Про це заявив заступник очільника Міністерства закордонних справ Росії Сєргєй Рябков, повідомляє прес-служба МЗС РФ – передає Обозреватель.

«20 червня у Вашингтоні було оголошено про нове значне розширення американських санкцій щодо російських фізичних і юридичних осіб. Очевидно, що це – «політичний подарунок», який був у США Петру Порошенку. Санкції введені під старим приводом подій на Україні», – заявив Рябков.

За його словами, «американці тепер фактично звинувачують в українській кризі, серед інших, московський байк-центр і відому компанію, що займається кейтерингом».

Він також визнав, що Росію «турбує» продовження США політики екс-президента Барака Обами щодо РФ.

«Жалкуємо, що нове американське керівництво йде на поводу у завзятих русофобів з Конгресу США, де вже просто не знають, що і придумати, щоб «насолити» нам, а головне – «обнулити» будь-які перспективи для вирівнювання російсько-американських відносин», – зазначив «дипломат».

На його переконання, на тлі продовження санкцій заяви про нормалізацію відносин між РФ і США виглядають непереконливо.

«Без реакції, зокрема, у вигляді практичних заходів у відповідь із нашого боку, новий американський випад (розширення санкцій – ред.) Не залишиться… У США, звичайно, можуть і далі тішити себе ілюзіями щодо того, що на Росію можна «натиснути». Численні колишні «хвилі» американських санкцій не принесли результату, на який розраховували їх ініціатори. Настільки ж марними будуть і будь-які нові спроби «змусити підкоритися «російську сторону», – підсумував політик.

Коментарi

Коментарiв