Для відновлення електропостачання до Криму немає жодних підстав, − Демчишин

173
Під час брифінгу міністр енергетики й вугільної промисловості України Володимир Демчишин заявив, що для відновлення електропостачання до анексованого Криму немає жодних юридичних підстав.

Для відновлення електропостачання до Криму немає жодних підстав, − Демчишин
«Договір про продовження електропостачання сторони не підписали, тому немає юридичних підстав для цього. Крім того, питання поставок до Криму для України є політично принциповим питанням», − підкреслив в ефірі ТСН Демчишин. 
Нагадаємо, що 22 листопада минулого року до 31 грудня тривала енергетична блокада Криму. Активісти підірвали опори ліній електропередачі, за допомогою яких Україна постачала електроенергію на територію анексованого півострова. Пізніше учасники акції заявили, що не бачать підстав для продовження блокади, оскільки договір про поставки електрики вже не є чинним. 
Керівництво так званого уряду Криму заявило, що вони відмовляються від поставок електроенергії з України і здатні забезпечити населення електрикою за допомогою енергомоста з Краснодарського краю, проте поки окупантам не вдається виконати обіцяного. 

Коментарi

Коментарiв