Оптимізм щодо реформ: які хороші новини Порошенко привіз зі США

754
Експерт переконаний, що Порошенко привіз зі США низку дійсно хороших новин для України

Президент України Петро Порошенко, повернувшись із робочого візиту до США, привіз багато гарних новин, однак найголовнішою з яких є те, що офіційний Київ став найбільшим покупцем американського скрапленого газу в Європі. Про це розповів експерт із економічних питань і блоґер Сергій Марченко.

За словами Марченка, після зустрічі з Дональдом Трампом президент Порошенко отримав гарантії, що США ставлять на нього.

Крім того, переконаний він, за підсумками візиту українського президента до США оптимізм щодо медичної, пенсійної та земельної реформ додався.

«Що Порошенко дав американцям натомість? Населення в рабство і на органи? Чорнозем на вивезення в Техас або незайманих для Трампа? Красиві теорії, але все прозаїчніше. Україна стане найбільшим покупцем американського скрапленого газу в Європі. Ми – одні з найбільших споживачів газу на континенті, і це буде жирним шматком для американців. Плюс ядерне паливо замість російського, видобуток сланцю», – підкреслив фахівець у своєму Facebook.

На його думку, найголовніший здобуток Порошенка у візиті до США це те, що Сполучені Штати отримали доступ до українських підземних сховищ, звідки взимку можна качати газ на сезонному піку цін.

«Саме про це була зустріч Порошенка з міністром енергетики США Ріком Перрі, яка в топи новин не потрапила. Пожежа у «Київській перепічці» є важливішою, так. А дарма. Тому що Перрі найближчим часом їде до України. Не за перепічками, звичайно ж», – додав блоґер.

Коментарi

Коментарiв