ЗМІ показали елітне майно нового очільника економічної контррозвідки СБУ

664
ЗМІ показали розкішний маєток одного з посадовців Служби безпеки України

Сергій Конохов, який віднедавна став главою Управління контррозвідувального захисту інтересів держави у галузі економічної безпеки, володіє низкою елітного майна, пояснити походження якого він відмовився.

Про це ідеться у розслідуванні програми «Схеми» (спільного проекту «Радіо Свобода» і телеканалу «UA:Перший»).

2015 року, згідно з офіційним реєстром МВС, службовець пересів на позашляховик «Toyota Land Cruiser 200» вартістю близько 40 тисяч доларів. До цього він володів автомобілем Lexus LX 570, який нині на вторинному ринку коштує близько 50 тисяч доларів.

Серед нерухомості голови економічного управління СБУ – квартира на 55 квадратних метрів на вулиці Костьольній у Києві біля Майдану Незалежності, яку він придбав у січні 2014 року. Наразі на сайтах продажу нерухомості зазначена середня ціна на квартиру з подібним метражем – близько 150 тисяч доларів (це близько 4 мільйонів гривень).

Через рік після купівлі квартири – 2015 року – Сергій Конохов придбав будинок на майже 300 квадратних метрів у селі Юрівка (за кілька кілометрів від столиці), де земельні ділянки коштують від півмільйона гривень за 10 соток. Відповідна інформація є у відкритому реєстрі, де зазначається, що Конохов – єдиний власник двоповерхового будинку із гостьовим будиночком, невеличким спортивним майданчиком, теплицею та ставком.

Слід зауважити, що зарплата працівника СБУ навіть на керівній посаді не перевищує 30 тисяч гривень на місяць. У Сергія Конохова молода дружина, яка, схоже, не має бізнесу і виховує дитину, а його колишня дружина також державний службовець – працює у держкомпанії «Укртрансгаз».

Сам Конохов після довгих вагань від інтерв’ю таки відмовився, не захотівши відповідати на запитання про походження усього свого майна. А у відповідь на запит журналістам повідомили, що Сергій Конохов, як і всі, проходив внутрішню перевірку, і запитань до нього не виникло.

Саме підлеглі Сергія Конохова ведуть надто розкішний, як для держслужбовців, спосіб життя. Розслідування про люксові автомобілі співробітників економічного управління, вартість яких несумісна із заробітною платою державних службовців, набуло значного резонансу.

Згодом в СБУ повідомили, що розпочали перевірку працівників, на елітний автотранспорт яких вказали журналісти програми «Схеми».

Коментарi

Коментарiв