Мешканці Донбасу усе більше ненавидять Росію, а «київська хунта» має їх годувати – нардеп

1699
Нардеп розповів, що мешканці ОРДЛО уже не люблять Росію як раніше, однак і до України не ставляться прихильно

На Донбасі мешканці тимчасово окупованих територій все більше ненавидять Росію, однак це не впливає на їхнє ставлення до України. Про це розповів координатор групи «Інформаційне спротив», народний депутат Дмитро Тимчук.

За словами Тимчука, попри ненависть до Росії мешканці все одно продовжують звинувачувати Україну у всіх своїх бідах.

«Тут логіка наступна: Україна нас повинна містити, тому що ми самі по собі і проти «київської хунти» і проклятих «укропів», але вони повинні нас годувати. Поряд із цим все більше зростає рівень критики і недовіри до Росії та її керівництву за те, що вона недостатньо допомагає, не готова прийняти у свої розпростерті обійми ці квазідержавні формування на правах суб’єктів РФ і не робить їх повноцінними громадянами Росії», – підкреслив нардеп в інтерв’ю Апострофу.

Також він пояснив, що якщо раніше у так званих ДНР і ЛНР любили Росію і ненавиділи Україну, то нині ненавидять обидві країни.

«У цій ситуації для нас було б оптимальним використовувати нинішні обставини для формування якогось стосунку до України за допомогою інформаційного поля, але ми його там не маємо. Зараз українська інформаційна картинка працювала б дуже добре. Я не бачу технічних можливостей здійснювати там мовлення українських каналів, проводити блокування російських каналів і здійснювати регулювання інформаційних потоків», – висловив думку фахівець.

За його словами, при нинішньому стані Міністерства інформполітики Україна не може скористатися даною ситуацією.

Також експерт додав, що воювати в ОРДЛО люди йдуть не через ненависть до України, – вони шукають матеріального благополуччя.

«Туди йдуть люди без будь-яких серйозних моральних засад, вони стикаються з суворою реальністю окопів і «армійських корпусів ЛНР і ДНР», а це провокує плинність кадрів. Поставки гарматного м’яса з Росії не можуть компенсувати цю плинність. Відповідно, завдання російського командування, поставлена ще на початку 2015 року, з доведення чисельності двох армійських корпусів до 50 000 чоловік, нині точно не буде виконана», – підсумував нардеп.

Коментарi

Коментарiв