Для зближення США і Росії є лише одна підстава – дипломат

518
Дипломат переконаний, що лише Трамп може стати причиною зближення Росії і США

США і Росія з точки зору політики не мають жодних підстав чи передумов зближуватися, проте питання впирається в американського лідера Дональда Трампа, який є доволі непередбачуваним політиком. Про це розповів експерт із міжнародних відносин, дипломат Богдан Яременко.

«Сфери співробітництва між країнами, де США могли б налагодити цей взаємозв’язок з Росією, як наприклад, боротьба з тероризмом, – це доволі умовно, бо на практиці між відомствами країн існує велика недовіра і протидія спецслужб», – підкреслив фахівець у коментарі 24.

Утім, додав він, Дональд Трамп обіцяв нормалізувати відносини з Росією, а під час виборчої кампанії критикував попередників, які не змогли домовитися з Кремлем.

«Ніхто досі не розуміє, що робить Трамп. Тим більше у нього є така практика, що він може протягом доби змінити свої погляди у протилежному напрямку», – зауважив Яременко.

За його словами, Трамп у політиці, швидше за все, не керується цінностями чи стратегічними баченнями. Насамперед, стверджує експерт, американський президент має інтерес залишатися при владі і мати підтримку американців.

Коментарi

Коментарiв