Клімкін сподівається на підтримку ПАРЄ щодо агресії Росії

169
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін звернувся до керівництва Парламентської асамблеї Ради Європи з проханням посилити правовий тиск на Російську Федерацію.

Клімкін сподівається на підтримку ПАРЄ щодо агресії Росії
Під час зустрічі з доповідачем Комітету з політичних питань і демократії ПАРЄ Мікеле Ніколетт Клімкін зазначив, що посилення міжнародного правового тиску змусить владу РФ виконувати свої зобов’язання в рамках міжнародних організацій – інформує прес-служба Міністерства закордонних справ України.
Очільник МЗС України також відзвітував перед представником ПАРЄ про ситуацію на Донбасі протягом останніх кількох тижнів і розповів про прогрес української сторони щодо виконання Мінських домовленостей. Дипломати обговорили і проблеми порушення прав людини в анексованому Криму й нелегальне ув’язнення в Російській Федерації народного депутата України Надії Савченко. 
Додамо, 19 січня цього року голова Парламентської асамблеї Ради Європи Анн Брассер підтвердила інформацію про те, що Росія не матиме права протягом 2016 року брати участь у роботі ПАРЄ.

Коментарi

Коментарiв