Месежді зустрічі Порошенка з Трампом насправді двомісячної давності – дипломат

431
За словами дипломата, насправді усі меседжі з зустрічі Порошенка і Трампа уже звучали місяць-два тому

Те, що український Президент зустрівся з Президентом США раніше за російського лідера, насправді не дає жодної переваги. Таку заяву зробив дипломат, очільник правління благодійного фонду «Майдан закордонних справ» Богдан Яременко.

«Команда Президента України Петра Порошенка не раз акцентувала на тому, що великим досягненням є те, що Україна провела зустріч зі США раніше за Росію. Насправді ж це просто єдине виправдання цьому візиту через брак реальних досягнень та тем», – переконаний Яременко.

Саме тому, додав він, акцентується на першості зустрічі, ніби це дає Україні якусь перевагу, проте це, насправді, абсолютно не так.

«Немає значення, чи Порошенко до Путіна зустрінеться з Трампом, чи після Путіна. Натомість має значення, яку політику Дональд Трамп проводитиме щодо України і щодо Росії. Наприклад, Сенат США не вважає, що Трампу можна довіряти у його політиці щодо Росії. Тому у Сенаті і намагаються прийняти закони, які значно обмежуватимуть Трампа у політичних маневрах навколо російської теми», – наголосив фахівець в ефірі ZIK.

Крім того, він  підкреслив, що, насправді, усі меседжі, які Україна отримала за результатами низки останніх зустрічей із Порошенком від американської сторони, нічим не відрізняються від тих заяв США, які лунали місяць-два тому.

Коментарi

Коментарiв