У Трампа з’явився новий ранковий «ритуал» через Росію – ІноЗМІ

469
Трамп щоранку вивчає російське питання?

Президент США Дональд Трамп уже багато днів проводить новий ранковий ритуал близько 6:30 ранку – перед тим, як усі новини з’являться в ефірі, він обговорює по телефону з членом своєї зовнішньої юридичної команди всі питання, що стосуються Росії. Про це пише американське видання The Washington Post.

За інформацією видання, дзвінки, про які розповіли троє високопоставлених чиновників Білого дому, – частина стратегічної консультації та частина президентського сеансу, в ході якого адвокати Трампа і «PR-гуру» по черзі оглядають з ним останні новини.

«Вони також розробляють свій план боротьби з його визнаними ворогами: спецпрокурор, який веде розслідування щодо втручання Росії; медіа «фейкових новин», які ведуть хроніку з цього питання; та, у деяких випадках, власний департамент юстиції, який контролює це розслідування», – пише The Washington Post із посиланням на власні джерела.

Зазначається також, що його радники заохочують такі дзвінки – які Трамп, прокидаючись рано, веде зі своїх окремих приміщень у резиденції Білого дому – в надії, що він зможе відділити головне від другорядного у питанні розслідування втручання Росії у вибори. Тому, стверджують автори, коли президент вже прибуває на роботу в Овальний кабінет, він уже більше не захоплений думками про розслідування щодо втручання Росії, яке, за його словами, «наче темна хмара згущується над його президентством».

Один із найкращих радників Білого дому, відповідаючи на запитання, чи є така тактика ефективною, замовк на кілька секунд, а потім просто засміявся.

Коментарi

Коментарiв