«Померти через сміття» – журналіст вказав на абсурд «голодних бунтів» «Самопомочі»

369
Колеги Березюка по "Самопомочі" прийшли під АП підтримати його

Журналіст, головний редактор «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов розкритикував рішення деяких членів партії «Самопоміч» оголосити голодування через «знущання над Львовом». Про це він пише у своєму Facebook.

«Люди йдуть у владу щоб діяти, голодувати можуть ті, у кого немає ні прав ні повноважень для зміни ситуації. Думаю, у мерії і у депутатів є сили і можливості вплинути на проблему іншими засобами. Чи варто померти через заборону на вивіз сміття?», – підкреслив Бутусов.

На його думку, голодування на знак політичного протесту логічне тільки «якщо за цю ідею дійсно варто померти від голоду» і навів кілька прикладів з історії.

«1981 року 10 ув’язнених в англійській в’язниці ірландських бійців ІРА оголосили голодування на знак протесту проти ухваленого Британією закону, що обмежує права ув’язнених. Двох із протестувальників обрали депутатами парламенту Великої Британії та Північної Ірландії. Влада не пішли на поступки і 10 протестувальників померли один за іншим – останній 26-річний помер через 73 дні», – нагадав журналіст.

«2011 року індійський йог оголосив голодування на знак протесту проти корумпованих рішень влади, які дозволяють по-варварськи добувати пісок і камінь у річці Ганг, знищуючи екологію. Владі не виправила ситуацію. Через 73 дня протестувальник впав у кому, незважаючи на зусилля лікарів помер через 115 днів після початку голодування», – підсумував Бутусов.

Коментарi

Коментарiв