Екс-міністр: Порошенко не вміє делегувати справи через свою жадібність

363
Порошенко вважає, що він найрозумніший, найефективніший і що він – єдиний – екс-міністр оборони

Президент України Петро Порошенко – це людина, яка в принципі не вміє делегувати, у той час як жадібність в бізнесі та до грошей – очевидна. Зокрема, якщо говорити про всі його ключові призначення, то вони пов’язані або з «Рошеном», або з «Інвестиційним банком», або з чимось іншим. Але загалом усе пов’язане з його бізнесом. Таку заяву зробив колишній міністр оборони Анатолій Гриценко.

 «Щодо нинішнього керівника Генштабу, то я говорив про це давно, зокрема, говорив і Порошенкові, що Муженко – смілива людина, яка проявила себе, проте його рівень – це командир бригади, максимум. Він – це не командувач Збройних Сил. І це точно не стратегічно-мислячий начальник Генерального штабу», – заявив Гриценко в ефірі ZIK.

Також він додав, що таку людину, як Муженко, він би точно призначив на якусь іншу посаду. Зокрема, колишній міністр оборони України наголосив, що за нього чинний очільник Генштабу ніколи б не був його керівником.

«Сьогодні альтернативи Муженку є і я їх неодноразово називав. Але насправді уся справа у Порошенку, оскільки Петро Олексійович Порошенко вважає, що він найрозумніший, найефективніший і що він – єдиний», – переконаний політик.

За його словами, сьогодні в Україні немає начальника Генштабу Муженка, немає керівника Нацбанку – Гонтарєвої, немає і Міністра закордонних справ Клімкіна. Натомість, вважає Гриценко, замість усіх цих людей є Порошенко.

«Замість цих людей є Порошенко, Порошенко, Порошенко, який лізе в усе. Він влазить в усі деталі, пробує самостійно приймати усі рішення, але завалюється під навалом усіх цих проблем, руйнує своє здоров’я та руйнує майбутнє країни»,– зазначив екс-міністр.

Крім того, він запевнив, що Порошенко – це людина, яка не вміє делегувати справи через свою жадібність.

«Це людина, яка, в принципі, не вміє делегувати. От жадібність в бізнесі та до грошей очевидна і тут не дай боже, щоби без нього щось пішло. Зокрема, якщо говорити про всі ключові призначення, то очевидно, що вони пов’язані або з «Рошеном», або з «Інвестиційним банком», або з чимось іншим. Але загалом, усе пов’язане з його бізнесом. Тому й ми із ним не можемо домовитися. Бо є підходи державного діяча, а є підходи, пов’язані з бізнесом»,– підсумував колишній глава Міноборони.

Коментарi

Коментарiв