Роман Кулик: Програми Савченко і Рабіновича – повторення тез російської пропаганди

580
Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України

Червоненко, Рабинович, Герман, Савченко – всі ці політики ведуть передачі на «newsone». Зараз це стало дико популярно і часто коробить журналістів, але чомусь на поток поставили лише в «newsone».

Їх випуски – це повторення тез російської пропаганди, в тому чи іншому вигляді, з косметичними правками і під соусом ідейних опозиціонерів. Гужва без 5-ти хвилин такий же самий гібрид журналіста й політика, Казанський нагадав про це агіткою опоблоку з фейсом Гужви, від якого балотувався цей «чесний журналіст». Для них типу журналістська діяльність давно перетворилась на прикриття і спосіб захисту.

То як буде реагувати журналістські спільнота у разі відкриття кримінальних проваджень чи обшуків у таких персонажів? Вони ж сходу заволають, що це тиск і наступ на свободу слова через їх «критичні» передачі на «newsone».

Потім набіжать підрота типу шарія і гужви, плачами і «розслідуваннями» легітимізують цю точку зору, а наша журналістська спільнота буде м’ятись і зважувати всі аргументи? Відволікатиметься на зовнішню мішуру й демагогію замість чітких оцінок «колег»? Сьогодні бачив адекватну позицію лише у кількох журналістів і це фейспалм.

Джерело: Роман Кулик

Коментарi

Коментарiв