«СтранаUA», 112 і NewsOne працюють на підрив України, і Порошенка це влаштовує – політолог

415
За словами експерта, низка українських телеканалів діють на підрив України

Українська влада несистемно підходить до притягнення до відповідальності таких ЗМІ, як «Страна.UA», «Інтер», «NewsOne», «112», «ZIK», які є прихованими пропагандистськими агентами впливу російської пропаганди. Таку заяву зробив політичний експерт Михайло Басараб.

За словами експерта, кожного дня згадані ресурси утверджуються в інформаційному полі, тим паче, якщо політики усіх фракцій відвідують ці канали.

«Для того, щоб усі ці медіа були притягнуті до відповідальності, силові органи мають отримати сигнал від президента. Главу держави влаштовує те, що ці медіа ставляться до нього нейтрально. Однак вони підривають основи державності та нищать довіру до державних інститутів», – підкреслив Басараб у коментарі 24.

Він нагадав, що ресурс «Страна.UA» неодноразово звинувачувався експертним середовищем і політичними діячами у просуванні російської пропаганди, а також заангажованій подачі інформації.

«Такі медіа заслужили репутацію прихованих інструментів пропаганди на території України», – зауважив політолог.

Також він наголосив, що Ігор Гужва (нещодавно затриманий за хабар редактор видання  «Страна.UA» – ред.) протягом багатьох років працює на сили, які підривають українську державність.

Коментарi

Коментарiв