Перемогти в російсько-українській війна неможливо – Горбулін

647
Директор Національного інституту стратегічних досліджень та екс-секретар Ради національної безпеки і оборони України Володимир Горбулін

Безпека Росії закінчується там, де починається безпека будь-якої іншої країни. Про це розповів директор Національного інституту стратегічних досліджень та екс-секретар Ради національної безпеки і оборони України Володимир Горбулін.

«Ніхто раніше не досліджував світову гібридну війну, ми – перші. А вона своєю пропагандою перевернула інформаційний світ догори дриґом. Ця війна не має часових меж. Не зрозуміло, де починається й коли закінчується.», – підкреслив Горбулін у коментарі Gazeta.ua.

«Із Росією протистояння не завершиться, доки там не зміниться влада. У ворогуючих сторін немає чітких цілей. Зараз можу зробити невтішний висновок: перемогти в цій війні неможливо. Можна мати лише тимчасові безпекові успіхи», – зазначив експерт.

Раніше він заявив, що у Росії є три сценарії знищення державності України. За його словами, умовні назви цих сценаріїв – «Битва», «Ультиматум» і «Деградація».

За словами екс-очільника РНБО, сценарій «Битва» передбачає наступ російсько-терористичних сил з окупованого Донбасу на всіх можливих напрямках. «Ультиматум» передбачає федералізацію і десуверенізацію України. Крім того, за сценарієм «Деградація» Україна повинна перетворитися в «сіру зону, територію нестабільності, приреченої на поступову деградацію».

«Який з цих сценаріїв буде реалізований, ми поки не знаємо, але повинні бути готовими до будь-якого з них», – резюмував Горбулін.

Коментарi

Коментарiв